suur pilt
Sügisene Taali. Võidusõit, mehaanikud, varustuse laat
avatar
Eiki Eriste
erkisport@hot.ee
Esmaspäev, 23. september 2013 12:17
Superkrossi hooaja viimasel etapil Taali krossirajal toimub lisaks tavapärasele pinevale võidusõidule ka muudki põnevat.

 Kindlasti toob suurt elevust traditsiooniline viimasel etapil toimuv võidusõit, kus võistlusmasinate rooli asuvad inimesed, kellel võidusõidus pole väiksem roll, kui piloodil – võistlusautode mehaanikud. See on omamoodi tänuavaldus neile tublidele meestele. Need sõidud on tihti olnud päeva naelaks, mida tasub vaatama tulla.

Loodetavasti saab sama traditsiooniliseks ka sellele järgnev üritus, milleks on laat, kus on müügiks-ostuks kõik võidusõiduga seonduv. Alates kõigepisematest detailidest kuni kasvõi võistlusauto endani. Kui kellegil on väikseks jäänud kombe või üleliigne nukkvõll, siis kõik see kraam on oodatud. Ehk just on kellegil see vidin puudu, mis endal garaazis on üleliigseks osutunud ja kaalumisel hoopis prügikasti suunamine. Ja nagu laadal ikka, kauplemine ja tingimine käib alati asja juurde :)

Kindlasti on oodatud ka meistrimehed, kes saavad pakkuda infot enda poolt pakutavate toodete ja teenuste kohta ja praegustelt-tulevastel võistlejatel on võimalus sõlmida ehk mõnigi kasulik tutvus.

Niisiis, tõotab tulla igati huvitav ja tore pühapäev ning kõik, kes saavad, olete oodatud Taali. Nagu teada, siis Taalis juhtub asju.

Kommentaarid (0)

Kommentaaride vaatamiseks ja lisamiseks palun logige sisse

Loe edasi...