suur pilt
Superkrossi viimane vaatus tuleb pühapäeval
avatar
Neljapäev, 3. oktoober 2013 21:39
Sõiduautode Erki Spordi superkrossi karikasarja viimasel etapil näeb Taali rajal kihutamas kaheksa võistlusklassi masinaid. Lisaks tavapärastele superkrossi sõitudele tulevad starti Venemaalt, Lätist ja Eestist 85 ccm, 125 ccm ning 650 ccm krosskardid. Võistluspäeva ning terve hooaja lõpetab mehaanikute võidukihutamine.

Esiveoliste klassis on Vahur Kupper juba kindlustanud sarja võidu, kuid madalamatele poodiumiastmetele pretendeerivad Margus Ollino, Erki Külvi, Simo Lind ja Artur Metsare.

Classic RWD arvestuses on liider Margo Soomets, teist kohta hoiab Marko Sau ja kolmandalt positsioonilt läheb otsustavale etapile Kauri Metsaots. 2WD vabaklassis ei suuda enam keegi Kairo Kallaselt karikasarja esikohta võtta ja niisama kindlalt on teisel tabelireal Imre Reisin. Kolmandale kohale tuleb äge heitlus Anti Reinsalu ja Tõnu Peegi vahel

Rahvakrossi on terve hooaja kõrgete kohtade nimel omavahel kana kitkunud Martin Kutser ja Ivo Uutar ning viimane etapp peab selgitama, kumb nendest sarja võidab. Kolmandale kohale pretendeerivad Siim Ots ja Alar Talivee.

Kõige võimsamate autode 4WD vabaklassis tulevad sarja suveräänsele liidrile Ameriico Jöffertile Taali krossirajal konkurentsi pakkuma Aivo Mängel, Margus Suigusaar ja Helmet Palm.     

Kommentaarid (0)

Kommentaaride vaatamiseks ja lisamiseks palun logige sisse

Loe edasi...