suur pilt
Krossiautod kihutavad pühapäeval ringrajal
avatar
Neljapäev, 27. veebruar 2014 12:40
Sõiduautode Erki Spordi superkrossi karikasarja kolmandal etapil näevad tehnikaspordifännid Auto24ringi nime kandval Audru ringrajal üheksa masinaklassi võidukihutamisi Optitrans OÜ karikatele.
Superkrossisõitjad võtavad omavahel mõõtu rallikrossiringil ja Volgad ning Žigulid sõidavad 1,1 kilomeetri pikkusel Põhjaringil. Võistluspäev algav treening- ja kvalifikatsioonsõitudega, seejärel on igale klassile kaks poolfinaali ning etapivõitjad selguvad üheksa ringi pikkustes finaalides.

Kahe etapi järel on noorteklassi liider Kristofer Lupp, 2WD-klassis kuuluvad esikolmikusse Vahur Kupper, Imre Reisin ja Simo Lind ning Classic RWD klassis on enim punkte kogunud Kauri Metsaots, Margo Soomets ja Marko Sau. 2WD vabaklassis asub esikohal Kairo Kallas, liidrile järgnevad Ruve Veski ja Artur Metsare.

4WD vabaklassi liider on Helmet Palm, talle hingab kuklasse Ameriico Jöffert ja rahvakrossi edetabeli juhivad Ivo Uutar, Aivo Ojala ning Alar Talivee.

“Žigulidel kihutavad lätlased rääkisid mulle, et nende sõidud asfaldil muudaks vaatemängulisemaks üks niinimetatud jokkeriring,” rääkis superkrossi peakorraldaja Eiki Eriste. “Jokkeriring tähendab seda, et iga sõitja peab ühe ringi läbima rallikrossirajal ja ise vaatab, millal ta seda teeb.”

Kommentaarid (0)

Kommentaaride vaatamiseks ja lisamiseks palun logige sisse

Loe edasi...