suur pilt
Superkrossi sari jätkub Laitse rajal
avatar
Kolmapäev, 23. aprill 2014 17:15
Sõiduautode Erki Spordi superkrossi karikavõistluste neljandal etapil mobile.ee auhindadele kihutavad pühapäeval Laitse rallipargi rajal kümne võistlusklassi masinad.
“Võidusõit tõotab tulla erakordselt põnev,” rääkis Erki Spordi pealik Eiki Eriste. “Peale tavapäraste superkrossiklasside lähevad võistlustulle Eesti ja Läti krosskartidel sõitjad ja VAZ standardklassis on rajale oodata üle paarikümne lõunanaabri. Eelmisel etapil Audru ringrajal pakkusid lätlastele tugevat konkurentsi Eesti mehed ja loota võib, et ka Laitses läheb kõvaks nagistamiseks. Tore on, et Classic RWD klassis tuleb uusi võistlejaid juurde.”

Laitse võidukihutamine algab treening- ja kvalifikatsioonsõitudega, seejärel tuleb igale masinaklassile kaks poolfinaali ning pjedestaalikohad selguvad üheksa ringi pikkustes finaalides. Tavakohaselt lõpeb võistluspäev superfinaaliga, kuhu pääseb iga masinaklassi kaks kiiremat.

Kolme etapi järel on superkrossi võistlusklasside liidrid Kristofer Lupp (noorteklass), Kairo Kallas (2WD vabaklass), Vahur Kupper (2FWD), Margo Soomets (Classic RWD), Helmet Palm (4WD) ja Ivo Uutar (rahvakross).

Kommentaarid (0)

Kommentaaride vaatamiseks ja lisamiseks palun logige sisse

Loe edasi...