suur pilt
Pühapäeval kihutavad krossiautod ringrajal
avatar
Teisipäev, 17. juuni 2014 13:31
Auto24ringi nime kandval Audru ringrajal kihutavad pühapäeval Erki Spordi superkrossi sarja kuuendal etapil Pärnu Auhinnapoe karikatele 13 võistlusklassi autod.
Võistluspäev algab treening- ja kvalifikatsioonisõitudega ning pjedestaalile pääsejad selgitatakse kahes kümne ringi pikkuses finaalsõidus.

Superkrossi arvestuses võisteldakse noorteklassis, esi- ja tagaveolistel autodel, 2WD- ja 4WD-vabaklassis ning rahvakrossi nõuetele vastavatel masinatel. Erki Spordi karikasarja punkte jagatakse klassides Volga, VAZ Standard ja VAZ Open, Historic Formula 1300 ja 1600, Estfield ning veoautodel GAZ 51/52.

Eesti kiirematest ringrajasõitjatest näeb pühapäeval Audrus kihutamas 2 WD vabaklassis Remo Raudseppa, Kristo Krinpust ja paljusid teisi. Volgade sõitudes pakub Läti ässadele konkurentsi Autolehe peatoimetaja Kristjan Sooper, kes taltsutab Eiki Eristelt laenatud sõiduriista. 

Pärnumaa autosportlastest on viie etapi järel superkrossi karikasarja liidrid Kristofer Lupp (noorteklass), Vahur Kupper (2WD), Margo Soomets (Classic RWD), Kairo Kallas (vabaklass) ja Ivo Uutar (rahvakross).

Kommentaarid (0)

Kommentaaride vaatamiseks ja lisamiseks palun logige sisse

Loe edasi...