suur pilt
Superkross jätkus Piiroja rajal
avatar
Esmaspäev, 22. september 2014 15:43
Erki Spordi superkrossi karikasarja etapil Põltsamaa külje all Piiroja rajal selgus paremus kuues masinaklassis.
Esiveoliste autode konkurentsis oli taas kiireim Tõnu Peek (Honda Civic), talle järgnesid üle nelja aasta taas võidu kihutanud Raimo Reek (Volkswagen Golf) ja Ronald Reisin (Audi Coupe) ning tagaveoliste Classic RWD finaalis jõudis esimesena finišisse Margo Soomets (BMW 318), kannul Kauri Metsaots (VAZ 2105) ja Rando Soomets (BMW 320).

2WD vabaklassis napsas võidu kodurajal sõitnud Arvo Kask (Volkswagen Golf). Teise auhinnaga pidi leppima superkrossi karikasarja liider Kairo Kallas (Honda Civic) ja kolmandaks tuli Karol Pert (Volkswagen Golf). Nelikveoliste klassis kuulus etapivõit Raini Roometsale (Nissan Pulsar).

Rahvakrossiautode arvestuses võitis tosina konkurendi seas esimese auhinna Mario Narusk (Mitsubishi Colt), teisena lõpetas Aivo Ojala (Lada Samara) ja kolmas oli Ain Ermel (Volkswagen Golf). Krosskartide võidukihutamisel sai 650 ccm klassis esikoha Marti Sepp, talle järgnesid Laur Langeproon ja lõunanaaber Davis Tobiass.

Võistluspäeva viimases vaatuses, superfinaalis tuiskas esimesena lõpujoonele Kairo Kallas, kannul Arvo Kask ja Tõnu Peek.

Superkrossi karikasari jätkub 5. oktoobril Pärnumaal Taali rajal.